SkipNavLinkText
menu

Rýchle označovanie elektrických káblov
počas výstavby dátového centra

Prípadová štúdia

Brand/Besamandla je špecializovaný dodávateľ v oblasti elektrotechniky, ktorý už 50 rokov poskytuje komplexné služby priemyselným komerčným odvetviam a odvetviu infraštruktúry. Spoločnosť poskytuje svoje služby širokej škále odvetví od vládnych subjektov až po veľké renomované firmy, spoločnosti banského priemyslu a developerov.

Výzva: Rýchle a spoľahlivé značenie káblov v širokej škále farieb

Spoločnosť Brand/Besamandla rýchlo potrebovala spoľahlivé riešenie identifikácie, aby sa dodržal plán výstavby dátového centra v Kapskom Meste. Riešenie sa muselo dať ľahko používať a muselo byť dostupné v širokej škále farieb, aby umožňovalo rýchlo rozlišovať medzi označenými napájacími káblami. Okrem toho si spoločnosť Brand/Besamandla potrebovala zaistiť schválenie zákazníka pre každé použité riešenie.

Riešenie: Jednoducho tlačiteľné a spoľahlivé káblové visačky vo viacerých farbách

Spoločnosť Brady navrhla bezhalogénové visačky B-7643 a vinylové bužírkové návlečky B-7696. Návlečka B-7696 bola ponúknutá v zelenej, žltej, bielej a vlastnej ružovej farbe. Spoločnosť Brady umiestnila vzorky na prehľadný panel a poskytla technické listy pre každé riešenie, aby zákazníkovi spoločnosti Brand/Besamandla uľahčila jeho schválenie.

Pre ešte vyššiu flexibilitu označovania spoločnosť Brady ponúkla tlačiareň priemyselných štítkov BradyPrinter i3300 a tlačiareň štítkov BMP71, ktoré umožňujú tlačiť na materiály štítkov B-7643 a B-7696.

Tlačiareň priemyselných štítkov BradyPrinter i3300 umožňuje tlačiť na materiály B-7643 a B-7696 vo veľkých objemoch a vysokou rýchlosťou priamo na stavenisku. Systém je úplne bezproblémový a jednoducho sa používa. Vďaka jednoduchému importovaniu údajov štítkov je možné rýchlo tlačiť celé šarže značení na identifikáciu káblov pomocou kompletného sortimentu visačiek, samolepiacich štítkov a bužírok. Tlačiareň BradyPrinter i3300 navyše umožňuje tlačiť aj štítky na inventár, bezpečnostné značky a značky na označenie prevádzky. Vďaka automatickej kalibrácii a automatickému nastaveniu štítkov iniciovanému pomocou čipu na spotrebnom materiáli štítkov je možné materiály štítkov rýchlo vymeniť a tlačiareň je znova pripravená na tlač už za 20 sekúnd.

i3300 printer
B-7643 halogen-free tags

Tlačiareň štítkov BMP71 je špičková mobilná tlačiareň Brady. Umožňuje tlačiť vysekávané aj kontinuálne štítky vrátane na mieru prispôsobených a predtlačených štítkov so šírkou až do 50,8 mm. Plnohodnotná klávesnica umožňuje rýchlo písať obomi rukami a veľká plnofarebná obrazovka poskytuje kompletný náhľad štítka.

Bezhalogénové visačky B-7643 sú termoplastické, polyéterové a polyuretánové značky na káble, ktoré spĺňajú požiadavky na materiál bez obsahu halogénov podľa normy IEC 61249221 (2003-11). V prípade požiaru alebo veľkého tepla visačky netvoria škodlivé halogénové plyny. Visačky B-7643 sú k dispozícii v bielej, červenej, žltej, oranžovej a čiernej farbe.

Návlečky B-7696 sú vinylové viacúčelové bužírkové návlečky vhodné na širokú škálu použití na značenie. Spĺňajú požiadavky na horľavosť podľa normy UL94V0.

Výsledky: Bezstarostná identifikácia káblov

Spoločnosť Brand/Besamandla už viac nestráca čas starosťami s riešením značenia káblov. Spoločnosť Brady ju podporila svojimi spoľahlivými visačkami, štítkami a tlačiarňami, zaškolením a technickou podporou priamo na mieste, ako aj širokým portfóliom a zásobami, ktoré spĺňajú rastúce výzvy v oblasti značenia kdekoľvek na svete.