SkipNavLinkText
menu

Rýchle značenie lodnej kabeláže

Prípadová štúdia

Veľká spoločnosť označuje v lodenici kabeláž na lodiach a súpravách prostredníctvom spoľahlivých visačiek na káble bez obsahu halogénov, čím nielen spĺňa požiadavky zákazníkov, ale aj pomáha pracovníkom údržby rýchlo vymeniť chybné káble.

Výzva: Rýchlosť dodávky

Keď sa loď alebo vrtná súprava dostane do dokov, je pre rýchlosť servisu kľúčové, aby bolo všetko pripravené na svojom mieste. Zákazníci totiž počítajú s čo najskorším návratom ich prostriedkov po servise v lodenici do plnej prevádzky. Rýchlosť dodania každej položky je pre lodenicu veľmi dôležitá na spĺňanie termínov zákazníkov.

Riešenia: Rýchle dodávky veľkých množstiev štítkov v úzkej spolupráci

Spoločnosť Brady dokáže rýchlo dodať veľké množstvá kvalitných visačiek, štítkov a bužírok. Okrem rýchlosti dodávky dbá spoločnosť Brady aj na blízkosť k zákazníkom, aby bola schopná priebežne reagovať na otázky a okamžite vyriešiť akékoľvek dodatočné výzvy priamo na mieste.

Naše štítky na káble B-7643 bez obsahu halogénov sú ideálne na označovanie neodkrytých káblov na lodiach a vrtných súpravách. Potlačený štítok dokáže odolávať vysokým aj nízkym prevádzkovým teplotám v rozsahu od 90 °C až po –40 °C, 95 % vlhkosti a vystaveniu UV žiareniu. Zostáva čitateľný aj po kontakte s niektorými chemikáliami, olejmi a palivami. Štítok na káble navyše pri požiari nevytvára žiadne nebezpečné výpary, čím prispieva k ochrane zamestnancov a posádky. Štítky na káble je možné tlačiť vopred v prevádzkach spoločnosti Brady alebo priamo na mieste v lodenici pomocou tlačiarne priemyselných štítkov BradyPrinter i7100.

Spoločnosť Brady má v sortimente aj vinylové visačky na značenie tých komponentov, ktoré čakajú na inšpekciu. Visačka pomáha lodenici optimalizovať efektivitu a má široké možnosti používania. V prípade potreby je možné visačky farebne potlačiť v lodenici, a to pomocou plnofarebnej tlačiarne štítkov BradyPrinter J5000.

Okrem uvedených produktov používajú v dokoch na identifikačné účely aj prenosnú tlačiareň štítkov BMP71, bužírky na káble a všestranné vinylové komponentné štítky Brady B-595.

zero halogen cable markeri7100 label printer

Výsledky: Rýchla identifikácia lodnej kabeláže

Vďaka spoľahlivej identifikácii káblov dokáže lodenica bez obáv spĺňať prísne termíny a požiadavky zákazníkov.