SkipNavLinkText
menu

Jednoduchý monitoring teplôt

Nové RFID štítky s funkciou sledovania teploty


VYŽIADAŤ VZORKU

RFID štítky na sledovanie teploty umožňujú bezdrôtové odčítavanie a monitorovanie teploty pre širokú škálu strojov, zariadení, vybavenia, stojanov, káblov a konštrukcií. Ohybné inteligentné štítky citlivé na teplotu je možné aplikovať na takmer akýkoľvek povrch a podporiť tak informované a proaktívne rozhodovacie procesy.

  • Jednoduché sledovanie teploty: nízkonákladové monitorovanie teplôt s pasívnymi RFID štítkami kompatibilnými s normou ISO 18000-63/64 a ETSI a nevyžadujúcimi napájanie ani údržbu. Štítky sa aktivujú podľa potreby pomocou ultra vysokofrekvenčnej čítačky RFID štítkov.
  • Dá sa aplikovať na všetky povrchy: k dispozícii v širokej škále tenkých a ohybných materiálov štítkov priemyselnej triedy v kombinácii s rôznymi druhmi adhezív, vďaka ktorým budú pevne držať na rôznych typoch povrchov, či už hladkých, drsných alebo popráškovaných, ako aj na rovných či zaoblených.
  • Kompletné riešenie: zahŕňa RFID štítky, tlačiareň štítkov, softvér na dizajnovanie štítkov, RFID čítačku a podporu na hardvér a softvér.

Využitie nájdu pri sledovaní prostredia, materiálov a zariadení, pri monitoringu chladiaceho reťazca, na monitorovanie dátových centier, na získavanie údajov pre údržbu a bezpečnosť alebo na monitorovanie skleníkov.

Prispôsobte si RFID štítky na sledovanie teploty presne podľa Vašich identifikačných potrieb

Vrstva 6: Lesklý alebo matný povrch, prázdny alebo predtlačený

Vrstva 5: K dispozícii sú rôzne vysokovýkonné čipy na základe vašej potreby / aplikácie

Vrstva 4: K dispozícii sú rôzne vysokovýkonné antény podľa vašej potreby / aplikácie

Vrstva 3: Odolný polyester a výber ďalších odolných materiálov

Vrstva 2: Stále, agresívne alebo dočasné lepidlo

Vrstva 1: Štandardný pergamenový papier, alebo polyester