SkipNavLinkText
menu

Váš ideálny RFID štítok

Plne prispôsobiteľné RFID štítky vhodné pre akýkoľvek povrch


ZOBRAZIŤ RFID ŠTÍTKY ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PRÍRUČKU

Prideľte každej položke jedinečnú digitálnu identitu. Sledujte a riaďte položky majetku efektívnejšie v zložitých priemyselných prostrediach s plne prispôsobiteľnými RFID štítkami vhodnými pre akýkoľvek povrch. Radi vám navrhneme optimálne riešenie označovania RFID štítkami s možnosťami voľby antén, čipov, materiálu štítkov, lepidla a potlače.

Ponúkame spoľahlivé štítky priemyselnej triedy s frekvenciou v pásme UHF s dlhým dosahom, NFC štítky s krátkym dosahom alebo obe frekvencie v jednom štítku. Vaša voľba vám umožní zlepšiť riadenie dodávateľského reťazca, overovanie a dokonca aj zapojenie koncových používateľov prostredníctvom skenerov, smartfónov alebo oboch možností.

Naše RFID štítky


Rozhodujte sa lepšie a rýchlejšie vďaka bezdrôtovému monitorovaniu údajov pomocou nízkonákladových pasívnych RFID snímacích štítkov. Senzory je možné zahrnúť do RFID štítkov, ktoré je možné aktivovať pomocou ručných alebo fixných skenerov na vyžiadanie alebo vo vopred naprogramovaných intervaloch.

RFID štítky na sledovanie a stopovanie

Sledujte majetok a riaďte zásoby efektívnejšie v zložitých priemyselných prostrediach s RFID štítkami vhodnými pre akýkoľvek povrch

ZISTIŤ VIAC

RFID štítky citlivé na teplotu

Jednoducho diaľkovo monitorujte teplotu jednej či viacerých položiek majetku pomocou nízkonákladových teplotných RFID štítkov, ktoré nevyžadujú energiu ani údržbu

ZISTIŤ VIAC

RFID štítky citlivé na vlhkosť

RFID štítky citlivé na vlhkosť majú kapacitný snímač, ktorý rozpoznáva podmienky vlhkosti na povrchoch, pričom údaje o nich je možné jednoducho čítať pomocou UHF RFID skenerov

ZISTIŤ VIAC

Dvojfrekvenčné RFID štítky

Zlepšite správu dodávateľského reťazca akýchkoľvek produktov či položiek, ich overovanie a zapojenie koncových používateľov vďaka jedinému štítku

ZISTIŤ VIAC

Štítky na mieru


Získajte ideálne riešenie označovania RFID štítkami pre svoje prevádzky vo vašom špecifickom prostredí. Dokážeme prispôsobiť každý komponent štítka a poskytnúť optimálnu odpoveď na vaše výzvy v oblasti označovania.


 • Položky

  Ktoré položky chcete identifikovať, sledovať alebo stopovať? Ideálny RFID štítok závisí od povrchu položky.

 • Prostredie

  Zvolíme vyhotovenie RFID štítka, ktoré najlepšie zodpovedá vášmu prostrediu.

 • Frekvencia

  Chcete skenovať viacero položiek naraz z diaľky? Chcete rozpoznať jednu položku zblízka? Pomocou vyhradeného skenera alebo smartfónu? HF alebo UHF RFID štítky budú optimálne podľa vašich rozhodnutí.

 • Dosah čítania

  Vplyv na dosah čítania RFID štítka majú okrem samotného vyhotovenia štítka aj skenery. Dokážeme navrhnúť širokú škálu RFID skenerov a čítačiek, ktoré vyhovujú vašim potrebám.


 • Ideálna veľkosť štítka

  Spoločnosť Brady ponúka štítky a RFID vložky všetkých veľkostí a tvarov, aby sa ten správny štítok optimálne zmestil na položky, ktoré chcete označiť.

 • Údaje

  Spoločnosť Brady dokáže zvoliť optimálny RFID čip pre vaše potreby na základe toho, aké údaje majú skenery snímať.

 • Vyhotovenie štítka

  Váš štítok možno musí držať na kábloch či popráškovaných povrchoch a odolávať chemikáliám, oleju, nečistote alebo extrémnym teplotám. Spoločnosť Brady ponúka širokú škálu vyhotovení štítka, ktoré optimálne priľnú na akýkoľvek povrch a sú spoľahlivé v každej situácii.

 • Potlač na mieru

  Spoločnosť Brady môže vytlačiť vaše logo a text plnofarebne, v ľubovoľnom jazyku a v širokej škále písiem. Nepotlačené miesto je možné naprogramovať na serializáciu alebo finalizovanie pomocou tlačiarní Brady vo vašich priestoroch.

Spoločnosť Brady vám poskytne podporu pri výbere optimálneho vyhotovenia štítka pre vaše potreby


 
 1. 1) Potlačiteľný povrch: Môže zobrazovať vaše logo, text, výrobné číslo alebo ľubovoľnú potlač na lesklom alebo matnom povrchu.

 2. 2) Materiál štítka: Dokonale pasuje na povrch položiek, ktoré potrebujete označiť a je k dispozícii v širokej škále tvarov a substrátov.

 3. 3) Voliteľný senzor: Voliteľný, vysokovýkonný senzor na snímanie požadovaných údajov, napríklad úrovní teploty a vlhkosti.

 4. 4) RFID vložka: Možnosti vysokovýkonných RFID antén a čipov podľa požiadaviek na dosah čítania a pamäť

 5. 5) Lepidlo: Zvolené tak, aby sa štítok neodliepal.

 6. 6) Podklad štítka: Optimálny nosič štítka pred aplikáciou.

Aké výhody to prinieslo spoločnostiam, ktoré toto riešenie už zaviedli do praxe?

Pozrite si naše prípadové štúdie!

Spoznajte naše kompletné RFID riešenie!