SkipNavLinkText
menu

Umožnite bezpečnejšie zásahy na strojoch

Implementujte Lockout/Tagout svetovej triedy s globálnym expertom

ZOBRAZIŤ Produkty Lockout/Tagout OBJAVTE NAŠE SLUŽBY LOCKOUT/TAGOUT

Maximalizujte bezpečnosť na pracovisku a chráňte zamestnancov pomocou nášho kompletného riešenia pre Lockout/Tagout.

Výrobcovia na celom svete s nami spolupracujú na optimalizácii existujúcich, ako aj na zavádzaní nových programov Lockout úplne od začiatku.

Čo je Lockout/Tagout?


Lockout/Tagout zabraňuje nehodám na pracovisku úplným a dočasným izolovaním strojov od zdrojov energií. Procedúra a s ňou súvisiace nástroje bránia pohybom stroja a predčasnému obnoveniu jeho napájania počas prebiehajúcich zásahov.

Lockout/Tagout dokáže pri údržbe účinne zabrániť nehodám súvisiacim s energiou stroja a jeho pohyblivými časťami. Navyše jej vizuálna prítomnosť na pracovisku posilňuje kultúru BOZP, ktorej cieľom je vždy zaistiť bezpečný návrat každého zamestnanca z práce domov.

LoToGuideBookCover 

Inšpirujte sa našou bezplatnou príručkou o najlepších praktikách implementácie Lockout/Tagout.

Stiahnite si bezplatnú príručku!

 

Odborný sprievod systémom Lockout/Tagout k Vašim službám

Efektívny program Lockout v 4 krokoch

Sledujte najlepší, globálnou praxou preverený plán na vytvorenie efektívneho programu Lockout.

Viac informácií

Súlad systému Lockout/Tagout s predpismi

Legislatíva v oblasti Lockout/Tagout: dodržiavanie právnych požiadaviek.

Viac informácií

Videá o osvedčených praktikách v oblasti Lockout/Tagout

Pozrite si náš školiaci program pre Lockout/Tagout.

Prehrať

Implementácia kompletného riešenia Lockout/Tagout od A po Z


Vďaka našej kompletnej ponuke dokážete svoje existujúce programy Lockout/Tagout jednoducho optimalizovať alebo zaviesť do praxe úplne od začiatku. Nech sú vaše ciele s programom Lockout/Tagout akékoľvek, spoločnosť Brady vám dokáže pomôcť a podporiť vás.


 

Najlepšie procedúry vo svojej triede

EUmožnite bezpečnejšie zásahy na strojoch rýchlejšie a s maximálnou dôverou pomocou našich služieb Lockout/Tagout. BŠpecialisti na bezpečnosť práce zo spoločnosti Brady sú pripravení navštíviť vaše prevádzky a identifikovať všetky miesta izolácie energie strojov, navrhnúť špičkové riešenie pre Lockout/Tagout pre každý stroj založené na celosvetovo osvedčených postupoch, doplniť ho fotodokumentáciou a predložiť vám ho na schválenie.

Praxou osvedčené postupy pre Lockout/Tagout vedú zamestnancov sériou krokov k dočasnému a úplnému izolovaniu stroja od všetkých zdrojov energie a k jeho zablokovaniu v tomto izolovanom stave počas celého priebehu údržby.


Objavte naše služby Lockout/Tagout  
 

Zablokujte akýkoľvek bod kontroly energie

Prístup k akémukoľvek bodu izolácie energií je možné dočasne zablokovať pomocou nášho kompletného sortimentu špecializovaných zariadení na Lockout/Tagout.

Medzi body izolácie energie môžu patriť poistky, tlačidlá, ventily, kolesá, páky a iné systémy, ktoré regulujú tok mechanickej, elektrickej, hydraulickej, pneumatickej, tepelnej, gravitačnej a uskladnenej energie, ako aj kvapaliny a plynné chemikálie, horúce povrchy a látky. Všetky tieto je možné počas prebiehajúcej údržby vypnúť a zablokovať k nim prístup.

LockoutTagout_Catalogue_Europe_English_pdf-thumbnail 

Spojte sa s nami a radi vám poskytneme tie najlepšie riešenia pre prívody energie k vašim strojom, alebo si pozrite náš komplexný katalóg.

Stiahnuť kompletný katalóg

Optimálne riadenie procedúr

Majte svoje procedúry pre Lockout/Tagout úplne pod kontrolou pomocou nášho softvéru LINK360, a to aj vo viacerých prevádzkach. Proces spravovania, tvorby, aktualizácie, kontroly, škálovania a vizuálnej komunikácie o procedúrach pre Lockout môže byť otázkou niekoľkých kliknutí.

Jednoducho vytlačte vaše procedúry a aplikujte ich na správny stroj alebo ich odošlite do smartfónov a tabletov príslušných zamestnancov na zaistenie súladu s podrobnými pokynmi pomocou našej aplikácie LINK360.


Objavte softvéru LINK360
 

Najlepšie bezpečnostné visacie zámky na svete

Jednoducho a spoľahlivo uzamknite zariadenia pre Lockout/Tagout na mieste a účinne tak zaistite izolovaný stav stroja, kým všetci pracovníci údržby neskončia svoj zásah. Spoločnosť Brady ponúka sortiment kvalitných bezpečnostných visacích zámkov, ktoré sa dajú prispôsobiť ľubovoľnému programu Lockout/Tagout.

Naše jedinečné visacie zámky SafeKey na Lockout/Tagout ponúkajú o 700 % viac kombinácií zámkov a kľúčov ako iné bezpečnostné visacie zámky na trhu. Umožňujú vytvoriť programy pre Lockout/Tagout pripravené na budúcnosť, všetky sú vybavené mechanikou podržania kľúča a sú dostupné v optimalizovaných verziách, ktoré plne vyhovujú vašim aplikáciám Lockout/Tagout.

Spoznajte všetky možnosti v našej príručke výberom visacieho zámku alebo nás kontaktujte a prediskutujeme potreby vášho pracoviska.

PrintFace animated GIF 

Bezpečnosť je osobná

Visací zámok je často poslednou prekážkou medzi predčasným obnovením prívodu energie do stroja a nehodou pri údržbe s vplyvom na osobný a profesijný život. Dokážeme personalizovať naše visiace zámky a vytlačiť fotografiu používateľa priamo na zámok, aby bolo jasné, že chráni život konkrétneho kolegu.

Spoľahlivé, trvácne visačky

Jednoducho informujte o prebiehajúcich údržbových zásahoch pomocou plne prispôsobiteľných visačiek pre Lockout/Tagout. Každú visačku vieme potlačiť a personalizovať fotografiou, aby bolo jasné, kto uzamkol tok energie, telefónnym číslom alebo dokonca termínom, dokedy sa očakáva dokončenie zásahu. Všetky definované údaje sú vytlačené na trvácnom vinylovom materiáli, ktorý odoláva pôsobeniu tepla, znečisteniu a širokej škále chemikálií.

Vďaka praktickej atramentovej bezpečnostnej tlačiarni môžete mať tlač visačiek plne pod kontrolou priamo vo svojej prevádzke a tlačiť na čiastočne predtlačené alebo prázdne visačky na rolkách.


KÚPIŤ visačiek pre Lockout/Tagout
 
 

Efektívne príslušenstvo

Podporujte efektívne používanie systému Lockout/Tagout na pracovisku pomocou praktického príslušenstva. Napríklad haspry umožňujú viacerým špecialistom na údržbu pridať svoje bezpečnostné visacie zámky k akémukoľvek zariadeniu na Lockout/Tagout. Vďaka súpravám Lockout a vrecúškam sa štandardizované súpravy nástrojov ľahko prenášajú a dajú sa jednoducho objednať kdekoľvek na svete. A naše skrinky na zámky poskytujú zabezpečenie pre Lockout/Tagout pri veľkých úkonoch údržby, ktoré môžu zahŕňať viacero pracovných zmien z rôznych tímov.


KÚPIŤ produkty Lockout/Tagout

Veľmi dobrá viditeľnosť rozdelenia nástrojov

Zabezpečte jednoduchú dostupnosť všetkých príslušných nástrojov na Lockout/Tagout na svojom pracovisku pomocou na mieru vytvorených tabúľ s obrysmi nástrojov.

Tabule s obrysmi nástrojov podporujú používanie správnych riešení a ich vrátenie na správne miesto po vykonaní údržby. Výrazne znižujú čas strávený hľadaním nástrojov a podstatne zvyšujú dostupnosť systému Lockout/Tagout na pracovisku. Okrem toho dobre viditeľné tabule s obrysmi nástrojov na Lockout/Tagout pomáhajú podporovať bezpečnú pracovnú kultúru v akomkoľvek pracovnom prostredí.


KÚPIŤ obrysmi nástrojov & príslušenstvoo
 
 

Sme tu pre vás

Kdekoľvek chcete zaviesť program Lockout/Tagout, spoločnosť Brady vám dokáže pomôcť a podporiť vás. Súčasťou nášho kompletného riešenia pre Lockout/Tagout inovatívne visacie zámky s dômyselným plánovaním kľúčov,špecializované blokovacie zariadenia, praktický softvér a skvelé služby vrátane identifikácie ovládacieho bodu prívodu energií a prípravy najlepších procedúr vo svojej triede.


SPOZNAJTE NAŠE ÚPLNÉ RIEŠENIE LOCKOUT TAGOUT 

Skúsený globálny partner

Spoločnosť Brady je jedným z najväčších dodávateľov riešení pre Lockout/Tagout. Spolupracujeme s veľkými aj malými spoločnosťami s cieľom pokročiť v dosahovaní cieľa eliminácie nehodovosti a dodržiavaní noriem bezpečnosti na pracovisku kdekoľvek na svete. Našim zákazníkom ponúkame globálne skúsenosti tým, že v našej ponuke pre Lockout/Tagout využívame všetky najlepšie postupy a prispôsobené riešenia, aby sme pomohli predchádzať nehodám pri údržbe spôsobeným energiou stroja alebo pohyblivými časťami stroja.


KONTAKTUJTE NÁS NA PREDISKUTOVANIE VAŠICH POŽIADAVIEK

Produkty Lockout/Tagout podľa kategórií

Blokovania elektrických zariadení

Blokovania káblov

ConfinedSpaceSafetyCovers

Bezpečnostné kryty stiesnených priestorov

Blokovania ventilov a hadíc

Blokovacie spony

Stanice na Lockout/Tagout

Visacie zámky a štítky na visacie zámky

Skupinové blokovacie boxy

Súpravy na Lockout/Tagout

Štítky na Lockout/Tagout