SkipNavLinkText
menu

Spoločnosť Brady

Globálny líder v oblasti riešení pre bezpečnosť,
identifikáciu a súlad s predpismi.

O nás


Brady Corporation je medzinárodný výrobca a predajca kompletných riešení, ktoré identifikujú, označujú a chránia ľudí, produkty a priestory.

Záväzok spoločnosti Brady voči výnimočným výkonom vedie naše každodenné obchodné rozhodnutia. Naše produkty sú navrhnuté s cieľom podávať taký výkon, na ktorý iní jednoducho nemajú. Naši ľudia pracujú spôsobmi, ktoré pravidelne prekračujú očakávania.

Sústredenie a disciplína v spoločnosti vedie k pevnému a dlhodobému výkonu pre našich akcionárov. Stručne povedané, keď naozaj ide o výkon, Brady je tou správnou voľbou.

Výhody spoločnosti Brady


Pokiaľ ide o identifikáciu, bezpečnosť a súlad s predpismi, výhoda spolupráce so spoločnosťou Brady je zrejmá. Naši zákazníci sú na prvom mieste vo všetkom, čo robíme.

Naším cieľom je poskytovať zákazníkom neprekonateľné služby. Sme neoblomne zaviazaní k výkonom a dokonalosti – našich produktov, služieb a ľudí.

Naše produkty a riešenia fungujú takými spôsobmi, ktoré iní jednoducho nedokážu dosiahnuť.

Naši ľudia pracujú spôsobmi, ktoré pravidelne prekračujú očakávania a naše sústredenie a disciplína vedú k pevnému a dlhodobému výkonu pre našich zákazníkov.

Stručne povedané, Brady je spoločnosť, ktorej dôverujete, keď naozaj ide o výkon.

Inovácie


IdentifyProtect

Identifikovať a chrániť

Keď je výkon najdôležitejší, Brady chráni a identifikuje ľudí, produkty a priestory pomocou spoľahlivých riešení pre kritické aplikácie v drsných prostrediach.

Naše riešenia pomáhajú zákazníkom zvyšovať bezpečnosť, zabezpečenie, produktivitu a výkon a zahŕňajú vysoko výkonné identifikačné štítky, produkty na označovanie bezpečnosti a prevádzok, tlačiarne, softvér, produkty na zamykanie / označovanie (Lockout/Tagout) a kontrolu únikov a rozliatí.

PerformanceMatters

Keď je výkon najdôležitejší

Všetko sa začalo v roku 1914, keď Will Brady založil W.H. Brady Company, ktorá predáva fotografické kalendáre, spracováva vývesky pre cukrárne a predajné pútače.

Zameranie na kvalitu viedlo spoločnosť v roku 1940 k vývoju špeciálnych spoľahlivých štítkov pre letecký priemysel. Tieto štítky totiž dokážu identifikovať rozvody a káble v lietadlách aj pri vystavení extrémnym teplotám.

Od tohto momentu je spoločnosť Brady schopná ponúkať spoľahlivé identifikačné riešenie vždy, keď ide naozaj o výkon.

Excel

Vynikáme vo všetkom, čo robíme

Brady je preferovaným partnerom pre identifikaciu v mnohých odvetviach, pretože zameranie na kvalitu viedlo spoločnosť k vývoju spoľahlivých označení už v roku 1940, kedy uviedla na trh štítky, ktoré dokážu spoľahlivo identifikovať rozvody a káble lietadiel, aj keď sú vystavené extrémnemu teplu..

Od tohto momentu je spoločnosť Brady schopná ponúkať spoľahlivé identifikačné riešenie vždy, keď ide naozaj o výkon.

Aj dnes, po sto rokoch, je Brady stále na čele riešenia problémov identifikácie a bezpečnosti aj v najnáročnejších odvetviach sveta.

Robíme veci, ktoré iní nerobia, spôsobom, ktorým to iní nedokážu
To je cesta na spôsob Brady.

- Bill Brady

Výroba


Výkon vďaka vedeckým poznatkom a inžinierskou činnosťou

 • Navrhnuté pre drsné prostredie v kritických aplikáciách
 • Vlastné inžinierske tímy zamerané na vývoj tlačiarní a softvéru
 • Ročné investície do výskumu a vývoja vo výške 40 miliónov dolárov
 • Viac ako 375 registrovaných patentov

Produkty vlastného vývoja

 • Track & Trace (Sleduj a dohľadaj): trvanlivosť lepidiel, tlačiarenských atramentov a potlače počas životnosti produktu
 • Partner: pomáha pri plnení špecifikácií prostredníctvom zásob a vlastných výrobkov
 • Dôsledné testované: na výkone skutočne záleží najviac a materiály spoločnosti Brady boli odborne navrhnuté a testované
 • Odolávajú vplyvom prostredia: teploty, chemikálie, vlhkosť, oter, tlak, statický, ľahký, ohňovzdorný, starnutie
 • Široký výber: stovky materiálov na rôznych substrátoch - polyester, polyimid, polyetylén, vinyl, tkanina, hliník

Vedeli ste?

 • 88% spoločností z rebríčka Fortune 500 používa produkty spoločnosti Brady na informovanie a komunikáciu vo svojej organizácii.
 • Brady označila potrubia pre projekt Manhattan Project a Alaskan Pipeline a pomohla vyčistiť ropnú škvrnu v hlbokých vodách Deepwater Horizon Oil Spill.
 • Výrobky Brady sa používajú na identifikáciu až v 70% komerčných lietadlách na svete.
 • Štítky a označenia komponentov sú používajú v kozmickej lodi Gemini a Spacex Falcon 9.

Celosvetová pôsobnosť spoločnosti Brady


Spoločnosť Brady Corporation vyvíja a vyrába riešenia, ktoré identifikujú a chránia ľudí, produkty a priestory. Naša široká ponuka produktov poskytuje kompletné riešenie pre všetky vaše potreby identifikácie kdekoľvek na svete.

WorldwidePresence

Kultúra a hodnoty


Kultúra v znamení výkonu:

Záväzok spoločnosti Brady voči výnimočným výkonom vedie naše každodenné obchodné rozhodnutia. Naše produkty sú navrhnuté s cieľom podávať taký výkon, na ktorý iní jednoducho nemajú. Naši ľudia pracujú spôsobmi, ktoré pravidelne prekračujú očakávania. Sústredenie a disciplína v spoločnosti vedie k pevnému a dlhodobému výkonu pre našich akcionárov. Stručne povedané, keď naozaj ide o výkon, Brady je tou správnou voľbou.

Naše produkty dosahujú vysoký výkon:

Produkty Brady nie sú len obyčajné štítky, značky a presné výseky. Produkty Brady dosahujú vysoký výkon za každých okolností – v extrémnych teplotách výroby, pri vystavení chemikáliám a poveternostným podmienkam, niektoré dokonca v pri výpadku napájania – poskytujú dôležité informácie, ktoré chránia objekty, produkty a ľudí, kedykoľvek a kdekoľvek je to potrebné. My stanovujeme štandardy z hľadiska presnosti, kvality, odolnosti a spoľahlivosti. Preto keď naozaj ide o výkon produktu, Brady je tou správnou voľbou.

Naši ľudia dosahujú vysoký výkon:

V spoločnosti Brady sme presvedčení, že naši ľudia sú jednoducho tí najlepší. Sú to odborníci na to, čo robia, a neúnavne pracujú, aby robili svoju prácu lepšie ako ktokoľvek iný. Zákazník je pre nich vo všetkom na prvom mieste a pokiaľ ide o čestnosť a bezúhonnosť, nikdy nerobia kompromisy. Zamestnanci spoločnosti Brady neustále zvyšujú latku výkonnosti pre seba aj pre ostatných. A aký je výsledok? Najlepšie služby zákazníkom, výnimočná kvalita a reálna hodnota. Preto, keď vám naozaj záleží na výkone ľudí, s ktorými spolupracujete, je Brady tou správnou voľbou.

Naša spoločnosť dosahuje vysoký výkon:

Víziou spoločnosti Brady je byť lídrom na trhu vo všetkých oblastiach našej činnosti s cieľom dosahovať trvalo udržateľný rast a ziskovosť najvyššej úrovne. Akým spôsobom? Prostredníctvom disciplíny a sústredenia sa na naše stratégie rastu: globálna expanzia, strategické akvizície, inovatívne vlastné produkty a rozvoj trhu. Náš tím sa zaviazal budovať hodnotu pre našich zákazníkov, našich zamestnancov a našich akcionárov. Preto, keď naozaj ide o výkon spoločnosti, Brady je tou správnou voľbou.

Náš model vedenia:

Stali sme sa lídrom na trhu vďaka kultivácii vedenia ľudí pod vlastnou firemnou značkou. Naše manažérske modely apelujú na všetkých zamestnancov, aby:

 • dbali na skutočné hodnoty: tímová práca, rast a čestnosť.
 • ostali vždy zameraní na zákazníka.
 • očakávali vysokú výkonnosť seba aj ostatných.
 • boli odvážni a rozhodní.
 • udžali seba aj ostatných čestných a zodpovedných.
 • neustále na sebe pracovali a pomáhali rásť ostatným.
 • sa navzájom inšpirovali.

Viac infomácií nájdete na našej korporátnej stránke.