SkipNavLinkText
menu

Prideľte každej položke jedinečnú digitálnu identitu

Kompletné riešenie RFID


ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PRÍRUČKU

S RFID štítkami získajú položky majetku jedinečnú digitálnu identitu, ktorá umožní ich identifikáciu a vyhľadávanie naraz, z diaľky, v reálnom čase a bez potreby priamej viditeľnosti. S naším kompletným riešením RFID je možné dosiahnuť výrazne vyššiu efektivitu v akomkoľvek prostredí.

Vaše potreby. Vaše riešenie.


Na maximálne využitie celého potenciálu každého špecifického pracoviska sme schopní prispôsobiť naše RFID riešenie tak, aby presne vyhovovalo vášmu pracovnému prostrediu. Kompletné riešenie RFID obsahuje:

Štítky

RFID štítky priemyselnej triedy, ktoré držia prilepené na položkách majetku, s dosahom čítania prispôsobeným vašim potrebám.

SPOZNAJTE NAŠE RFID ŠTÍTKY
 

Tlačiarne

Tlačiarne, ktoré umožnia rýchlu tvorbu ďalších RFID štítkov vo vašej prevádzke.

KONTAKTUJTE NÁS PRE VIAC INFORMÁCII

Čítačky

Čítačky, zbierajúce potrebné údaje prostredníctvom aplikácií, ako aj softvér, ktorý umožňuje využívať taktické a strategické výhody pre váš podnik.

SPOZNAJTE NAŠE RFID čítačky

Integrácia softvéru

Integráciu nášho kompletného riešenia RFID do vašej existujúcej IKT infraštruktúry.

KONTAKTUJTE NÁS PRE VIAC INFORMÁCII
 

Vďaka kompletným riešeniam, ktoré je možné prispôsobiť potrebám zákazníka do najmenšieho detailu, je technológia RFID v súčasnosti dostupná širokej škále firiem, a to aj v prostrediach, ktoré sa považujú za náročné pre väčšinu štítkov a čítačiek.

 

Výrazný nárast efektivity na pracovisku


Dosiahnite vyššiu úroveň efektivity a produktivity pracoviska so spoľahlivou technológiou RFID. Vyhľadajte, identifikujte, sledujte a stopujte viacero položiek naraz zo vzdialenosti až 15 metrov bez potreby priamej viditeľnosti. Alebo pokryte celé pracovisko vhodne umiestnenými pevnými RFID čítačky na maximálne zrýchlenie sledovania položiek. Navigujte zamestnancov k potrebným položkám rýchlo a v optimálnom poradí, plne automatizujte inventúry a skontrolujte úplnosť odchádzajúcich zásielok za pár sekúnd.

Zobrazujte. Kontrolujte. Dosahujte zisk.


Získavajte dodatočné prehľady z automaticky nasnímaných údajov o všetkých označených položkách a prijímajte informované strategické rozhodnutia o počte kapitálového majetku, jeho umiestnení, preventívnej údržbe a faktoroch prostredia. Rozhodnutia o úrovniach zásob je možné podporiť najnovšími automaticky generovanými a získavanými údajmi pre ešte vyššiu efektivitu a ziskovosť vášho podniku, a to všetko vďaka jedinečnej digitálnej identite každej položky majetku.

Aké výhody to prinieslo spoločnostiam, ktoré toto riešenie už zaviedli do praxe?

Pozrite si naše prípadové štúdie!

Spoznajte naše kompletné RFID riešenie!