SkipNavLinkText
menu

Sledujte majetok efektívnejšie

Plne prispôsobiteľné RFID štítky
vhodné pre akýkoľvek povrch

Kontaktujte nás na prediskutovanie vašich požiadaviek

RFID Solutions 

Získajte kompletné riešenie – od RFID štítkov navrhnutých pre vaše prostredie až po automatizovaný RFID systém.

 • RFID štítky: S tvarom, potlačou a naprogramovaním na mieru, pripravené na aplikáciu alebo na dokončenie vo vašej prevádzke.
 • Tlač vo vašej prevádzke: Programujte, tlačte, serializujte alebo finalizujte vlastné, na mieru šité RFID štítky priamo vo svojej prevádzke.
 • Snímanie údajov: Snímajte údaje zo svojich RFID štítkov alebo do nich pridávajte údaje zo vzdialenosti niekoľkých centimetrov s technológiou HF/NFC alebo až do 16 metrov s technológiou UHF, bez potreby priamej viditeľnosti.
 • Integrácia a automatizácia: Automaticky snímajte údaje z RFID štítkov v naprogramovateľných intervaloch pomocou pevných skenerov a odosielajte ich do svojho ERP systému.

Môžeme vám pomôcť pri vyhľadávaní správnej kombinácie produktov na vyriešenie vašich potrieb v oblasti identifikácie.

Kontaktujte nás pre viac informácii

Váš ideálny RFID štítok


 • Položky

  Ktoré položky chcete identifikovať, sledovať alebo stopovať? Ideálny RFID štítok závisí od povrchu položky.

 • Prostredie

  Zvolíme vyhotovenie RFID štítka, ktoré najlepšie zodpovedá vášmu prostrediu.

 • Frekvencia

  Chcete skenovať viacero položiek naraz z diaľky? Chcete rozpoznať jednu položku zblízka? Pomocou vyhradeného skenera alebo smartfónu? HF alebo UHF RFID štítky budú optimálne podľa vašich rozhodnutí.

 • Dosah čítania

  Vplyv na dosah čítania RFID štítka majú okrem samotného vyhotovenia štítka aj skenery. Dokážeme navrhnúť širokú škálu RFID skenerov a čítačiek, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

 • Ideálna veľkosť štítka

  Spoločnosť Brady ponúka štítky a RFID vložky všetkých veľkostí a tvarov, aby sa ten správny štítok optimálne zmestil na položky, ktoré chcete označiť.

 • Údaje

  Spoločnosť Brady dokáže zvoliť optimálny RFID čip pre vaše potreby na základe toho, aké údaje majú skenery snímať.

 • Vyhotovenie štítka

  Váš štítok možno musí držať na kábloch či popráškovaných povrchoch a odolávať chemikáliám, oleju, nečistote alebo extrémnym teplotám. Spoločnosť Brady ponúka širokú škálu vyhotovení štítka, ktoré optimálne priľnú na akýkoľvek povrch a sú spoľahlivé v každej situácii.

 • Potlač na mieru

  Spoločnosť Brady môže vytlačiť vaše logo a text plnofarebne, v ľubovoľnom jazyku a v širokej škále písiem. Nepotlačené miesto je možné naprogramovať na serializáciu alebo finalizovanie pomocou tlačiarní Brady vo vašich priestoroch.Kontaktujte nás pre viac informácii

 Spoločnosť Brady vám poskytne podporu pri výbere optimálneho vyhotovenia štítka pre vaše potreby


 
 1. Potlačiteľný povrch: Môže zobrazovať vaše logo, text, výrobné číslo alebo ľubovoľnú potlač na lesklom alebo matnom povrchu.

 2. Materiál štítka: Dokonale pasuje na povrch položiek, ktoré potrebujete označiť a je k dispozícii v širokej škále tvarov a substrátov.

 3. Voliteľný senzor: Voliteľný, vysokovýkonný senzor na snímanie požadovaných údajov, napríklad úrovní teploty a vlhkosti.

 4. RFID vložka: Možnosti vysokovýkonných RFID antén a čipov podľa požiadaviek na dosah čítania a pamäť

 5. Lepidlo: Zvolené tak, aby sa štítok neodliepal.

 6. Podklad štítka: Optimálny nosič štítka pred aplikáciou.

Aplikácie


 

Monitorovanie materiálu a zariadení

 

Kontrola prístupu

 

Monitorovanie skleníkov

 

Zber údajov o údržbe a bezpečnosti

 

Monitorovanie chladiaceho reťazca

 

Riadenie zásob

 

Monitorovanie dátových centier

 

Sledovanie a stopovanie vzoriek

Efektívne odčítavanie teploty v laboratóriách.

RFID teplotné štítky umožňujú bezdrôtové odčítavanie a monitorovanie teploty pre širokú škálu strojov, zariadení, vybavenia, stojanov, káblov a konštrukcií. Ohybné inteligentné štítky citlivé na teplotu je možné aplikovať na takmer akýkoľvek povrch a podporiť tak informované a proaktívne rozhodovacie procesy.

Jednoduché sledovanie teploty: nízkonákladové monitorovanie teplôt s pasívnymi RFID štítkami kompatibilnými s normou ISO 18000-6C, ISO14443 pre rozhranie NFC a ETSI a nevyžadujúcimi napájanie ani údržbu. Štítky sa aktivujú podľa potreby pomocou vysofrekvenčnej alebo ultra vysokofrekvenčnej čítačky RFID štítkov.

Dá sa aplikovať na všetky povrchy: k dispozícii v širokej škále tenkých a ohybných materiálov štítkov priemyselnej triedy v kombinácii s rôznymi druhmi adhezív, vďaka ktorým budú pevne držať na rôznych typoch povrchov, či už hladkých, drsných alebo popráškovaných, ako aj na rovných či zaoblených.

Kompletné riešenie: zahŕňa RFID štítky, tlačiareň štítkov, softvér na dizajnovanie štítkov, RFID čítačku a podporu na hardvér a softvér.


Ďalšie informácie o našich teplotných RFID štítkoch
 

Digitálne rodné listy v odvetví letectva a kozmonautiky

aerospace 

Integrované RFID štítky poskytujú celému ekosystému letectva a kozmonautiky riešenie na správu identifikačných údajov o dieloch v lietadlách a ich viditeľnosti počas celého životného cyklu „od kolísky až po hrob“. V kombinácii s vysokokvalitným systémom okamžitej potlače a možnosťami softvéru kompatibilného s normou ATA Spec 2000 sú integrované RFID štítky tým najlepším nástrojom na zjednodušenie a automatizáciu vysledovateľnosti položiek a komponentov lietadiel.

Vytvárajte digitálne rodné listy: vytlačte a naprogramujte priamo u seba za menej ako 10 sekúnd integrovaný RFID štítok v súlade s najnovšou normou ATA Spec 2000 pomocou prispôsobiteľného softvéru nenáročného na používanie.

Jednoduché používanie: jedinečný dizajn, jednoduché upevnenie na vodiče, káble, škatule a ďalšie špecifické povrchy, veľmi nízka hmotnosť (menej ako 1,5 g), ultra tenké (0,23 mm) s dosahom čítania až do 4 metrov.

Kompletná história každého komponentu: jednoducho získajte prehľad o pôvode a histórii komponentu, aktualizujte históriu komponentu s RFID skenerom a spoľahnite sa na extrémnu odolnosť štítka pre vysledovateľnosť „od kolísky až po hrob“.

Kompletná história objektu v hydraulike

Pridajte záznamy o údržbe: náš skener umožňuje jednoducho zapísať doplňujúce záznamy o údržbe do integrovaného NFC čipu.

Prístup ku kompletnej histórii objektu: jednoducho prečítajte všetky informácie z integrovaného NFC čipu, aj keď sú hadice pripojené k stroju alebo hydraulickej sústave.

Neodliepa sa a zostáva čitateľný: náš dôkladne zvolený materiál štítkov odoláva vysokým teplotám a agresívnym čistiacim prostriedkom.

Automatické počítanie použitia foriem pri výrobe čokolády

Umožnite komunikáciu medzi strojmi v rámci konceptu Priemysel 4.0: automatické počítanie použitia foriem na čokolády s RFID štítkami a strategicky umiestneným skenerom – bez zásahu človeka.

Automaticky spúšťajte reakcie: nechajte upozornenia na údržbu alebo doplnenie skladových zásob na samotné systémy.

Vysoká spoľahlivosť: naše štítky sa neodliepajú pri vysokých ani nízkych teplotách.

Zvýšenie efektivity skladu

Automatická kontrola kompletnosti: s RFID čítačkou na každej bráne zaistíte, že všetky potrebné položky sú naložené v správnom kamióne.

Optimalizácia doručenia načas: nemusíte odvolávať kamión, ak systém automatického počítania položiek dokáže schváliť odchod kamiónu.

Okamžitá náprava chýb: RFID skenery dokážu rýchlo rozpoznať nesprávne zásielky ešte pred naložením na kamión.

Optimalizácia spokojnosti zákazníka

Žiadne chýbajúce položky: RFID štítky a skenery umožňujú automaticky kontrolovať, či sú všetky komponenty zložitého stroja zákazníka naložené v kamióne.

Kontrola doručenia: umožnite zákazníkovi jednoducho skontrolovať doručenie všetkých komponentov pomocou RFID skenera, čo je oveľa jednoduchšie ako kontrola podľa vytlačeného zoznamu.

Nájdenie chýbajúcich modulov: umožnite svojim technikom v teréne rýchlejšie vyhľadať „chýbajúce“ komponenty pri montáži nových strojov.

Aké výhody to prinieslo spoločnostiam, ktoré toto riešenie už zaviedli do praxe?

Pozrite si naše prípadové štúdie!

Výhody, ktoré vám to prináša


 • Otvorte sa konceptu Priemysel 4.0
  RFID štítky na majetku, komponentoch a zásielkach spolu so strategicky umiestnenými skenermi umožnia automatické počítanie položiek, spustia pravidelnú údržbu alebo zaručia kompletnosť zostáv.
 • Vyššia produktivita
  Príjem, nakládka, vyskladňovanie a odosielanie tovaru je oveľa efektívnejšie so správnymi RFID štítkami a skenermi.
 • Menej opakovanej práce
  Technológia RFID má skvelú presnosť na jeden prechod, minimálne pri porovnaní s tradičnými čiarovými kódmi. Vďaka tomu dokáže výrazne skracovať čas potrebný na opravu chýb z dôvodu nesprávneho prečítania čiarového kódu.
 • Lepšie riadenie majetku
  S technológiou RFID získate lepší prehľad a kontrolu nad majetkom. V závislosti od vášho nastavenia môžete skontrolovať všetky zásoby na jedno alebo viaceré naskenovanie.
 • Vyššia efektivita zdrojov
  Vylepšené sledovanie zásob s technológiou RFID umožňuje lepšie plánovanie dopytu a optimálnejšie priraďovanie majetku a zdrojov.

RFID v porovnaní s čiarovými/2D kódmi


RFID Porovnaní s čiarovými
Jedna k mnohým
Skenovanie mnohých štítkov naraz
Jedna k jednej
Skenovanie jednej položky naraz
Bez potreby priamej viditeľnosti
Skenovanie položiek v škatuli alebo so zakrytým
výhľadom
Potreba priamej viditeľnosti
Skenovanie položiek s priamym výhľadom
Čítanie a zapisovanie
Jednoduché aktualizovanie tlačených štítkov o nové
informácie
Len čítanie
Po vytlačení sa nedajú zmeniť a neumožňujú
aktualizáciu údajov
Zložité kopírovanie
RFID čip obsahuje jedinečné identifikačné číslo
Jednoduché kopírovanie
Jednoduché odfotenie, vytlačenie a opätovné
naskenovanie
Dosah čítania
Do 11m
Dosah čítania
Do 2m