SkipNavLinkText
menu

RFID čítačky

Jednoducho zbadajte to, čo je voľným okom neviditeľné.


POZRIEŤ SI PONUKU RFID čítačky ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PRÍRUČKU

Jednoducho zbadajte to, čo je voľným okom neviditeľné. Na identifikáciu a vyhľadanie položiek majetku už nebudete potrebovať ich priamu viditeľnosť. Pomocou našich RFID čítačky uvidíte všetky položky majetku označené RFID štítkami v dosahu čítačka veľmi presne a rýchlo.

Fixné čítačky


Fixná RFID čítačka Brady FR22

Fixná RFID čítačka Brady FR22 je základné zariadenie nového prístupu pre fixné RFID systémy so širokými možnosťami a modulárnym dizajnom. FR22 je dôležitý stavebný blok pre rôzne riešenia sledovania a stopovania a inteligentnej výroby.

KÚPIŤ

Brady BFA

Brady BFA je pokročilá podstropná lúčová anténa s 28 softvérovo ovládateľnými zväzkami lúčov a integrovaným snímačom pohybu a smeru. Je možné aktivovať všetky lúče na dosiahnutie najväčšieho pokrytia čítania a presnosti RFID štítkov alebo len konkrétne lúče na vymedzenie obmedzenej oblasti detekcie.

KÚPIŤ

Brady GA30

Brady GA30 je univerzálna anténa s veľmi vysokým ziskom, ktorá je ideálna do drsných prostredí vyžadujúcich vysoké IP krytie. Túto anténu je možné upevniť priamo na všetky povrchy, dokonca aj kovové, bez negatívneho vplyvu na výkon čítania RFID štítkov v pásme UHF.

KÚPIŤ

Ručné čítačky


Brady RFID HH83 a HH83 RFID ACD

Bežná čítačka HH83 je určená na skenovanie čiarových kódov, NFC a HF RFID štítkov a model HH83 RFID ACD je určený na skenovanie čiarových kódov, NFC, HF a UHF RFID štítkov.

Brady RFID HH85 RFID ACD

Brady HH85 RFID ACD je odolný súrodenec modelu Brady HH83 RFID ACD. Má rovnaké špecifikácie ako HH83 z hľadiska pamäte a procesora a okrem toho má aj gumové nárazníky a pištoľový úchop, vďaka čomu sú tieto čítačky veľmi pevné a odolné voči pádu.


Prispôsobiteľné aplikácie a softvér pre čítačky


Zobrazte údaje z RFID štítkov tak, ako ich potrebujete, pomocou na mieru vyvinutých aplikácií a softvéru pre čítačky. Využívajte plný výkon technológie RFID s údajmi, ktoré sa jednoducho zbierajú, dokonale sa prispôsobia vašim pracovným procesom a umožnia vám prejsť na vyššiu úroveň efektivitu vášho podniku.


KONTAKTUJTE NÁS PRE VIAC INFORMÁCII

Aké výhody to prinieslo spoločnostiam, ktoré toto riešenie už zaviedli do praxe?

Pozrite si naše prípadové štúdie!

Spoznajte naše kompletné RFID riešenie!