SkipNavLinkText
menu

Riešenia pre identifikáciu produktov

Dôležitosť profesionálneho značenia

Pre každú potrebu značenia, dokonca aj v najzložitejších priemyselných prostrediach, máme k dispozícii špecifické identifikačné štítky na trvácne značenie káblov, komponentov, produktov a prevádzok. Jeden štítok predstavuje ideálne riešenie pre určitú špecifickú potrebu. Najdôležitejšou úlohou je výber správneho štítka pre špecifické aplikácie v špecifických kontextoch.

Prečo Brady


Keď je zabezpečenie trvácneho značenia zložité kvôli vplyvom teploty, chemikálií, tlaku alebo trenia, a zároveň je označenie veľmi dôležité z hľadiska bezpečnosti a efektivity, spoločnosť Brady vďaka svojim odborným znalostiam a poznatkom z oblasti materiálov prináša riešenie bezproblémovej tlače štítkov, ktoré splnia vaše požiadavky v oblasti značenia.

Dôležitosť profesionálneho značenia

Odolné identifikačné štítky môžu zohrať mimoriadne dôležitú úlohu pri  vysledovateľnosti, riešení problémov a bezpečnosti v širokej škále odvetví:

Vysledovateľnosť

  • sledovanie histórie, životnosti a dodávateľa dielov
  • úplný súlad s požiadavkami zákazníka
  • zachytávanie falošných dielov

Riešenie problémov

  • označovanie dielov alebo káblov na nadchádzajúcu údržbu
  • získanie prehľadu o fungovaní inštalácie
  • jednoduché odkazovanie na konkrétne komponenty a diely

Bezpečnosť

  • upozorňovanie zamestnancov a dodávateľov na nebezpečenstvá
  • informovanie o správnych bezpečnostných opatreniach
  • zákaz používania určitých nástrojov alebo zariadení

Predstavte si, koľko času alebo peňazí by sa mohlo ušetriť alebo koľkým pracovným úrazom by sa dalo zabrániť, ak by sa dôležité informácie nachádzali tam, kde sú potrebné, na odolnom štítku, ktorý sa neodliepa a zostáva čitateľný.
V takýchto chvíľach sa odolné štítky naozaj vyplácajú.

Odborný sprievod pre vaše požiadavky na označovanie produktov

LabellingGuideBook

Sprievodca odolnými identifikačnými štítkami

Tento sprievodca odolnými identifikačnými štítkami obsahuje užitočné informácie pre jednotlivé odvetvia na pomoc pri výbere ideálnych štítkov pre individuálne potreby označovania.

Stiahnuť
ProductionIdentficationChallengesGuidebook

Riešenia pre 9 výziev v oblasti identifikácie vo výrobe

Charakter produktov a komponentov prináša hneď niekoľko rôznych výziev v oblasti identifikácie. To znamená, že je potrebné mať k dispozícii pestrú škálu identifikačných riešení.

Stiahnuť

Požiadajte o vzorku

Požiadajte o bezplatnú vzorku na vyskúšanie našich riešení v oblasti bezpečnosti a identifikácie vo vašom špecifickom pracovnom prostredí.

Vyžiadať

Kompletné riešenia pre vaše potreby v oblasti označovania produktov

Úplné a odolné sledovanie a stopovanie

Spoločnosť Brady ponúka skenery, tlačiarne, aplikácie a štítky potrebné na implementáciu spoľahlivého riešenia sledovania v náročných prostrediach.

Kontaktuj nás
/sitecore/media library/brady/emea/Products/Labels/SMTinfographic

Plnoautomatizované označovanie

Naše kompletné a spoľahlivé riešenie označovania pre dosky plošných spojov prispieva k automatizácii vysledovateľnosti a generuje inteligentné údaje o produkcii vo výrobných linkách na povrchovú montáž.

Ďalšie informácie

Vysledovateľnosť

Ako vysledovateľnosť ovplyvňuje odvetvie elektrotechnického priemyslu?

Ďalšie informácie

Štítky na mieru

Odolné vyhotovenia štítkov a riešenia označovania dokážu odolávať extrémnym teplotám, chemikáliám, tlaku alebo treniu.

Ďalšie informácie

Značky kvality štítkov

Značky kvality štítkov spoločnosti Brady, ktoré sú zamerané na aplikácie, pri ktorých sa vyžaduje vysoký výkon, odolnosť, súlad s priemyselnými normami pre dané odvetvie a dodržiavanie špecifikácií.

Ďalšie informácie

Štítky pre rádiofrekvenčnú identifikáciu (RFID) pre letecký a kozmický priemysel

Integrované RFID štítky poskytujú celému ekosystému letectva a kozmonautiky riešenie pre správu identifikačných údajov o dieloch v lietadlách a ich viditeľnosti počas celého životného cyklu „od kolísky až po hrob“.

Ďalšie informácie

Štítky na dosky plošných spojov

Pri riadení výrobnej linky v elektrotechnickom odvetví s obratom v miliónoch dolárov, určite Vám primárne záleží na hladkom a ziskovom priebehu procesov. Technológia označovania by nemala byť vašou hlavnou starosťou. Presne preto je našou.

Ďalšie informácie