SkipNavLinkText
menu

Vizuálne visacie značenie - Scafftag

Získajte prehľad o stave zariadení priamo na mieste vďaka systému Scafftag a vysokovýkonných materiálov

Kontaktuj nás

Zvýšte efektivitu kontroly pomocou spoľahlivých držiakov a vložiek Scafftag, ktoré môžu v mieste použitia oznamovať stav bezpečnosti akéhokoľvek typu zariadenia.

Vysoko efektívne kontroly zariadení

Držiaky a vložky Scafftag dokážu priamo na zariadení odkomunikovať osvedčené postupy kontroly a inšpekcie. Držiaky aj odnímateľné vložky sú vysoko prispôsobiteľné a prispievajú k štandardizácii kontrolných postupov. Na vložky alebo držiaky je možné vytlačiť aj QR kód, aby sa aktivoval digitálny inšpekčný informačný tok prostredníctvom smartfónu a softvéru Safetrak, ktorý Vám nielen pomôže so správou a plánovaním inšpekcií, ale aj automaticky generuje inšpekčné správy.

Jasná komunikácia v mieste použitia

Ak je visačka Scafftag správne použitá a aplikované na zariadenie v zornom poli, dokáže vždy poskytnúť informáciu o aktuálnom stave zariadenia každému, kto sa dané zariadenia chystá použiť. Rôzne tvary visačiek Scafftag zaručia, že sa vždy nájde vhodný typ na akýkoľvek nástroj alebo zariadenie, vrátane rebríkov, lešení, vrtákov, vozidiel a motorových nástrojov. Záznamy z inšpekcií na vložke štítku ukážu, kedy bol naposledy nástroj alebo zariadenie skontrolovaný a schválený na použitie. Ak zariadenie neprejde kontrolou, inšpektor vyberie vložku pre zápisy, pričom na držiaku ostáva jasný zákaz používania. Tak visačka Scafftag pomáha predchádzať nákladným nehodám na pracovisku, prameniacich z používania neschváleného zariadenia.

Mimoriadne robustný a spoľahlivý

Držiaky a vložky Scafftag sú navrhnuté tak, aby vydržali aj v extrémnych vonkajších podmienkach. Držiaky sú vyrobené z ABS alebo nylonu a je takmer nemožné ich poškodiť či zlomiť. Polypropylénové vložky vydržia vodu, olej a nečistoty, pričom sa dá na ne ľahko písať. Držiak aj vložka odolávajú aj UV žiareniu, a teda zostávajú čitateľné aj na otvorených staveniskách..

Vizuálne visacie značenie podľa kategórií

Príslušenstvo

Účely čistenia

Stroje a nástroje v závodoch

Proces a potrubia

Vozidlá

Práca vo výškach

Riadenie pracovného priestoru