SkipNavLinkText
menu

Laboratórne značenie

Tlačené laboratórne štítky, špeciálne navrhnuté na identifikáciu v laboratoriách,
pomáhajú predchádzať strate vzoriek a vzniku frustrácie

Predchádzajte stratám vzoriek identifikáciou každej vzorky v laboratóriu profesionálnymi laboratórnymi štítkami od spoločnosti Brady. Sú presné, spoľahlivé a efektívne – presne ako Vy. A navyše štítky Brady je možné jednoducho navrhovať a tlačiť priamo v laboratóriu, zostanú pevne uchytené na každej vzorke a zostanú čitateľné po celý čas počas spracovania aj uloženia.

Spoľahlivé štítky pre každú vzorku


  

K dispozícii je široká škála špecializovaných štítkov pre každú vzorku v na každé laboratórne použitie. Potrebujete skladovať označené skúmavky až pri –196 °C? Naše štítky to zvládnu. Potrebujete identifikovať sklíčka počas nanášania vzoriek? Žiaden problém. Potrebujete štítky, ktoré sa nebudú odliepať z pipiet, baniek, vialiek a iných sklenených pomôcok? Už nemusíte hľadať ďalej. Štítky Brady sú presné, spoľahlivé a efektívne. Presne ako Vy.

K dispozícii, keď ich potrebujete

Po vytlačení na prenosnej alebo stolovej tlačiarni Brady sa štítky na vzorky nerozmažú ani ak budú vystavené bežným laboratórnym chemikáliám. Vďaka ostrej a kvalitnej tlači už nemusíte strácať čas lúštením nečitateľného rukopisu. Vďaka možnostiam dizajnovania s aplikáciami platformy Brady Workstation a tlače s kompaktnou tlačiarňou Brady priamo v laboratóriu je pre každý typ nádobky so vzorkami takmer okamžite k dispozícii čitateľný a presný štítok, ktorý sa neodlepí počas celého spracovania.

Farebné triedenie vzoriek

Nová farebná tlačiareň štítkov BradyJet J2000 Colour Label Printer dokáže tlačiť v akejkoľvek farbe na spoľahlivé štítky pre laboratórne vzorky. Vytvorením farebných kategórií budú môcť laboratórni špecialisti rozlišovať kategórie vzoriek už na prvý pohľad. Viac ako 16 miliónov farebných variácií umožní používateľom meniť farby hoci aj každý deň, alebo používať inú farbu podľa typu aplikácie, skladovania alebo naliehavosti, v závislosti od potrieb laboratória. Okrem farebnej tlače poskytuje tlačiareň BradyJet J2000 aj tlač fotografickej kvality s rozlíšením 4 800 dpi na pridanie údajov alebo čiarových kódov vo vysokej ostrosti.

Labcolourtubes

Rýchle nastavenie

Špecialisti spoločnosti Brady vám dokážu pomôcť pri výbere najefektívnejších štítkov, aplikácií, tlačiarní a skenerov pre vaše potreby. Spoľahnite sa na nás pri implementácii riešenia vo vašich laboratóriách, vrátane sofistikovaného systému automatizácie označovania vzoriek, ktorý je možné prepojiť so systémom LIMS a integrovať do existujúcich sietí. Vďaka našej technickej a zákazníckej podpore budú implementované riešenia označovania vzoriek neustále aktuálne a maximálne efektívne.

Videá


Odborný sprievod pre vaše potreby na identifikáciu v laboratóriu

LabPocketBookEN

Vrecková príručka pre identifikáciu v laboratóriu

Objavte naše odolné identifikačné štítky na vzorky, ako aj systémy, pomocou ktorých ich môžete tlačiť, v našej príručke pre identifikáciu vzoriek.

Stiahnuť
5AutomatedSteps

5 krokov k automatizovanej identifikácii vzoriek

Postup vytvorenia systému automatizovanej identifikácie vzoriek sme zhrnuli do piatich jednoduchých krokov.

Stiahnuť

Prípadová štúdia: Zaistenie jednoznačnosti vzoriek

Súčasné trendy v oblasti vedy a medicíny, ktoré majú potenciál zmeniť spôsob fungovania vášho laboratória.

Stiahnuť

Kompletné riešenia pre vaše potreby v oblasti identifikácie v laboratóriu

Prečo používať tlačené laboratórne štítky?

Tlačené laboratórne štítky vyvinuté špeciálne na identifikáciu laboratórnych vzoriek pomáhajú zabrániť ich pomiešaniu či strate a ušetria vás od frustrácie.

Stiahnuť

Náklady na stratenú vzorku

Stratená vzorka vedie v rôznych typoch laboratórií k rôznym dôsledkom – od menšej nepríjemnosti až po významnú skazu.

Stiahnuť

Laboratórne štítky

Produkty na identifikáciu v laboratóriu od spoločnosti Brady sú určené pre laboratóriá z oblastí biotechnologií, poľnohospodárstva, životného prostredia a kriminalistiky.

Prezrieť produkty

Označujte vialky v priebehu niekoľkých sekúnd

Zariadenie na aplikáciu štítkov na vialky dokáže pri prepojení s tlačiarňou BradyPrinter i7100 vytlačiť a nalepiť štítky na vialky v priebehu niekoľkých sekúnd, čím poskytne vedeckým pracovníkom viac času na ich primárne úlohy.

Viac informácií

Spoznajte výhody ďalších riešení identifikácie v laboratóriu