SkipNavLinkText
menu

Označujte skúmavky v priebehu niekoľkých sekúnd

Automatizujte označovanie vialiek a zvýšte tak výkonnosť laboratória.

VYŽIADAŤ PREVEDENIE

Automatizujte označovanie vialiek a zvýšte tak výkonnosť laboratória. Zariadenie na aplikáciu štítkov na skúmavky a vialky dokáže pri prepojení s tlačiarňou BradyPrinter i7100, vytlačiť a nalepiť štítky na vialky v priebehu niekoľkých sekúnd, čím poskytne vedeckým pracovníkom viac času na ich primárne úlohy.

  • Zvýšte výkonnosť laboratória: v priebehu niekoľkých sekúnd vytlačte a aplikujte štítky na skúmavky s uzáverom aj bez uzáveru s priemerom 10 až 17 mm a dĺžkou 38 až do 105 mm. Označené skúmavky je možné vybrať manuálne alebo automaticky vysunúť do zásobníka. Spúšťajte tlač pomocou nožného pedála, senzora alebo programovateľného ovládača.
  • Spoľahlivé štítky na vzorky: naše špecializované laboratórne štítky sa neodliepajú a zostanú neporušené počas celého cyklu spracovania a skladovania vzorky. Pri potlači špeciálnymi farbiacimi páskami od Brady sa štítky neznečistia ani nerozmažú, ani po vystavení pôsobeniu bežným laboratórnym chemikáliám.
  • Jednoducho dizajnujte svoje štítky: rýchlo vytvorte šablóny štítkov na zásobník vzoriek pomocou aplikácií platformy Brady Workstation Lab Suite. Importujte údaje z Excelu, vytvárajte čiarové kódy a doplňte popisky len niekoľkými kliknutiami.

Získajte podrobné produktové informácie

Podpora Brady

Zákaznícka podpora

Potrebujete pomoc pri hľadaní ideálnej tlačiarne štítkov alebo modelovej rady práve pre vaše potreby?

Kontaktujte nás

Registrácia tlačiarne

Zaregistrujte sa a získajte rýchly prístup k aktualizáciám aj k technickej podpore.

Registrovať produkt

Technická podpora

V prípade akýchkoľvek technických problémov sa obráťte na našich špecialistov.

Brady Solution Center