SkipNavLinkText
menu

Bezpečnostné podlahové pásky a značenie priestorov

Zvýšte bezpečnosť a efektivitu s vysokovýkonnými materiálmi pre značenie priestorov a podláh

Kontaktuj nás

Značenie priestorov a logistické značenie

Základom pre vytvorenie bezpečného pracovného prostredia sú dva kľúčové elementy - jasné bezpečnostné značenie a vyznačenie priestorov. To ale samo osebe nestačí.
Preto Brady ponúka kompletnú škálu ďalších potrebných riešení označovania pre prevádzkové priestory.

Produkty pre označovanie v logistike a prevádzkových priestoroch

Kontaktuj nás

Ponúkame kompletný program spoľahlivých riešení pre podlahy s miernou, strednou aj intenzívnou dopravnou záťažou s cieľom zvýšenia bezpečnosti peších pri súčasnom zefektívnení pohybu vozidiel.

Bezpečnejšie pre chodcov, efektívnejšie pre vozidlá

Jasne označené podlahy sú praktickým riešením pre oddelenie peších a dopravných trás v skladoch a logistických celkoch. Prodovne ako dopravné pruhy na verejných komunikáciách pomáhajú zvyšovať bezpečnosť a efektivitu všetkých účastníkov. Kráčajúci pracovníci okamžite rozoznajú bezpečné trasy, zatiaľ čo vozidlá a mechanizmy sa môžu presúvať tým najefektívnejšíém spôsobom v rámci vyhradených zón.

Zlepšenie dodržiavanie predpisov

Značenie podláh podporuje dodržiavanie smernice EU č. 92/58/EHS, ktorá uvádza, že zamestnancom je nutné v prípade potreby poskytnúť bezpečnostné a/alebo zdravotné značky. Príloha V smernice o minimálnych požiadavkach na značky používané pre prekážky a nebezpečné miesta a pre značenie dopravných trás ďalej dopĺňa, že dopravné trasy vozidiel musia býť zreteľne označené kontinuálnymi pruhmi jasne viditeľnými farbami, pokiaľ to vyžaduje ochrana pracovníkov.

Vyznačte jednoducho rovné čiary s podlahovou páskou

S pomocou aplikátora ToughStripe Floor Tape Applicator a spoľahlivých pások vyznačíte rovné čiary na podlahe jednoducho a rýchlo, čím okamžite prispejete k vyššej bezpečnosti a efektivite vo vašej prevádzke. Pomocou jedného nástroja môžete vo svojich prevádzkach vytvárať jazdné pruhy pre vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, ako aj bezpečné chodníky pre pracovníkov premiestňujúcich sa peši. Aplikátor podlahových pások ToughStripe funguje s kompletným sortimentom základnej, pokročilej aj najlepšej triedy pások na značenie podláh od spoločnosti Brady..

  • umožňuje aplikovať tenké pásky pre dočasné značenie až po hrubé podlahové pásky na veľké zaťaženia
  • ergonomický a ľahký na pohodlné používanie
  • navíja podkladovú vrstvu spotrebovanej podlahovej pásky na samostatnú cievku
  • je prakticky skladný a zaberie málo miesta

Riešenie pre každú dopravnú záťaž

Solution Key Features
Ekonomická trieda Aisle Marking Tape
B-726 Vinyl
Táto páska s nízkou priľnavosťou a odolnosťou sa odporúča pre krátkodobé aplikácie a je k dispozícii v rôznych farbách. 58200
Štandardná trieda GuideStripe
B-3 Vinyl
Táto odolná, flexibilná podlahová páska je navrhnutá pre dočasné použitie v interiéri s pravidelnou pešou premávkou, takže ju nemusíte opakovane preliepať.
Vyššia trieda ToughStripe - Floor Marking Tape
B-514 Polyester
Táto vysoko prispôsobiteľná páska je navrhnutá pre dlhšie aplikačné obdobia a je ideálna pre oblasti so silnou pešou a ľahkou priemyselnou premávkou na rôznych typoch povrchov. 104319
Najvyššia trieda ToughStripe Max - Floor Marking Tape
B-543 Vinyl
Vďaka vynikajúcej priľnavosti a odolnosti je táto podlahová páska navrhnutá pre najnáročnejšie aplikácie s hustou pešou premávkou a premávkou priemyselných vozidiel. 149637
Iné Paintstripe - Floor Marking Stencils
B-518/B-519 for different surface types
Šablóna pre dlhšie a trvalejšie označovanie farbami alebo sprejmi 148807

Podlahové značenie a značenie priestorov podľa kategórií

Protišmyková páska

Podlahové značenie

PaintStripe

Bezpečnostné tlmiče

Stojany a stĺpy