SkipNavLinkText
menu

Spoľahlivé riešenia na identifikáciu dátového centra


Získajte bezplatnú príručku na identifikáciu dátového centra

Vďaka štítkom Brady ostávajú káble a komponenty dátového centra spoľahlivo označené, čím sa eliminuje manuálne dohľadávanie a hádanie zapojenia. Naše štítky sa neodvíjajú ani neodliepajú. Dajú sa rýchlo vytlačiť s vysokoresponzívnymi prenosnými tlačiarňami so systémom drop-lock-print. A môžu byť vybavené technológiou RFID pre zvýšenie miery zabezpečenia a flexibility značenia.

 

Spoľahlivá identifikácia dátového centra


Vyriešte všetky potreby označovania dátového centra pomocou kvalitných štítkov, ktoré zostávajú čitateľné a neodliepajú sa. Ponúkame kompletný sortiment spoľahlivých riešení označovania na zrýchlenie prác pri riešení problémov, zmenách konfigurácie siete a inštaláciách infraštruktúry.


Naša ponuka zahŕňa:

  • NFC štítky na kovové povrchy: čítajte a zapisujte dodatočné informácie zblízka pomocou smartfónu alebo RFID pera
  • NFC štítky na káble: šifrujte citlivé údaje na RFID čipe s prístupom vo vrstvách pomocou správy používateľov
  • UHF RFID štítky: vyhľadávajte položky majetku na diaľku a spočítajte viacero položiek pri prechode cez skenerové brány
  • Dvojfrekvenčné RFID štítky: spočítajte viacero položiek pri prechode cez skenerové brány a čítajte a zapisujte dodatočné informácie zblízka pomocou smartfónu alebo RFID pera
  • RFID teplotné štítky: bezdrôtovo monitorujte teplotu všetkých označených položiek
  • BradyGrip: materiál s jednoduchou montážou aj demontážou so suchým zipsom na jednoduchú identifikáciu káblových zväzkov. Vyvinutý v spolupráci so značkou VELCRO®
  • Otočné štítky: riešte problémy rýchlejšie so spoľahlivými identifikačnými štítkami, ktoré je možné otáčať okolo kábla, aby potlač bola čitateľné z akéhokoľvek uhla
  • Samolaminovacie štítky: chráňte potlač štítkov pred teplom, chemikáliami a rozpúšťadlami
  • Vlajočkové štítky: typu QuickFlag na rýchlu aplikáciu za pár sekúnd alebo štítky v tvare písmen P a T na minimalizáciu kontaktu s povrchom kábla


 
 
 

Navrhnite si akýkoľvek štítok pre dátové centrum


Softvér Brady Workstation vám umožní jednoduchú tvorbu akýchkoľvek štítkov na identifikáciu komponentov, káblov a priestorov pomocou viac než 20 profesionálnych aplikácií a nástrojov na dizajnovanie štítkov. Stačí len pripojiť tlačiareň Brady k počítaču s internetom a získate prístup k šablónam štítkov a funkciám softvéru Brady Workstation. Využite dostupné údaje na dokončenie štítka a môžete tlačiť. Špičkové tlačiarne štítkov Brady vás dokonca upozornia, ak je na tlač špecifických dizajnov štítkov nutné vložené materiály vymeniť.



BWSlogo_200x200
Brady Workstation: Stačí si vybrať potrebné aplikácie a nástroje, aktivovať si bezplatné 30-dňové skúšobné obdobie a zakúpiť si ich, až keď sa osvedčia.
Aplikácia Express Labels: Jednoduchá. Bezproblémová. Intuitívna. Jednoducho dizajnujte, zobrazujte a tlačte štítky priamo z telefónu.

Všetko pod kontrolou


Pomocou našich profesionálnych mobilných a stolných tlačiarní je možné štítky Brady vytlačiť priamo v dátovom centre alebo kdekoľvek inde. Naše tlačiarne rozpoznajú všetky naše materiály, automaticky sa nakalibrujú na zrýchlenie procesu označovania a napokon bezproblémovo vytlačia štítky pripravené v aplikáciách Brady Workstation alebo pomocou vstavaných sprievodcov dizajnom, doplnenými symbolmi pre dátové centrá. V prípade potreby označovania káblov vo veľkých objemoch dokážu naše automatizované systémy vytlačiť a aplikovať štítky na širokú škálu káblov.


Objavte naše tlačiarne štítkov Datacom

Automatizácia značenia káblov 

Sme pripravení vás vždy podržať


Neustále sa vyvíjajúce odvetvie vyžaduje neustále sa vyvíjajúceho dodávateľa. Spoločnosť Brady neustále skúma nové materiály a produkty s cieľom ponúkať spoľahlivé riešenia identifikácie, ktoré spĺňajú požiadavky našich zákazníkov. Keď sa hustota pripojení na serveri zvýši, prispôsobíme naše štítky a softvér na ich dizajn tak, aby ste dokázali prehľadne označiť každý port na každom type servera vo vašom dátovom centre. Ak sa rozhodnete pre outsourcing služieb, dokážeme vaše štítky štandardizovať alebo zvýšiť zabezpečenie pomocou štítkov s technológiou RFID. Nezáleží na tom, kde na svete sa nachádzate, a či ide o dátové centrum s veľkými servermi, edge servermi alebo dokonca len s jedným serverom - s nami môžete vždy rátať.


Otestujte naše štítky  
 

Rýchla podpora a kvalitný servis


Spoločnosť Brady a sieť jej partnerov dokáže kdekoľvek na svete poskytnúť ideálne riešenie označovania a lokálnu podporu na prispôsobenie vašich štítkov a údržbu tlačiarní štítkov. Vďaka globálnym výrobným kapacitám dokážeme zvládnuť aj nárazový dopyt a zaistiť rýchle dodanie kvalitných štítkov. Kdekoľvek sa nachádzate, sme vám naporúdzi.


KONTAKTUJTE NÁS NA PREDISKUTOVANIE VAŠICH POŽIADAVIEK

Aké výhody to prinieslo spoločnostiam, ktoré toto riešenie už zaviedli do praxe?

Pozrite si naše prípadové štúdie!

Súbory na stiahnutie

Data Centre Identification Guide

Príručka identifikácie dátového centra

Rozpoznajte ihneď každý kábel, server a komponent

Stiahnuť

10 víťazov v oblasti identifikácie káblov (v angličtine)

Pri správnom použití vám profesionálna identifikácia káblov a komponentov pomôže ušetriť veľa času.

Stiahnuť
ElectricalIDGuideBook

Značenie pre každý kábel a komponent

Už ste sa niekedy zamotali v spleti káblov? Stiahnuť túto príručku

Stiahnuť

Štandardná príručka na označovanie TIA-606-C

Všetko, čo potrebujete vedieť o dodržiavaní najnovšej normy označovania TIA-606-C

Stiahnuť

Identifikačné a bezpečnostné riešenia vo
virtuálnom prostredí miestnosti dátové centrum

Inšpirujte sa praxou osvedčenými príkladmi riešení vo viacerých
virtuálnych aplikáciách.

Porozhliadnite sa v našom nonstop virtuálnom prostredí miestnosti