SkipNavLinkText
menu

Riešenia pre označovanie a bezpečnosť na pracovisku

Označujte a chráňte ľudí, výrobky a prevádzkové priestory,
aj v tých najextrémnejších podmienkach

Označiť a ochrániť


Keď skutočne ide o výkon, spoločnosť Brady chráni a identifikuje ľudí, produkty a priestory pomocou spoľahlivých riešení pre kritické aplikácie v drsných prostrediach.

Naše riešenia pomáhajú zákazníkom zvyšovať úroveň bezpečnosti, ochrany, produktivity a výkonnosti a zahŕňajú vysokovýkonné identifikačné štítky, produkty na bezpečnostné značenie a značenie prevádzok, tlačiarne, softvér, produkty pre systém Lockout/Tagout a produkty na prevenciu a odstraňovanie rozliatí.

PID solutions 

Identifikácia produktov

Na označovanie, sledovanie a ochranu produktov a komponentovo ponúka spoločnosť Brady spoľahlivé štítky, ktoré sú odolné voči extrémnym teplotám, ohňu, oleju, chemikáliám, rozpúšťadlám, oteru a poveternostným vplyvom. Sú ideálne na identifikáciu a správu majetku a inventáru, označovanie komponentov a zariadení, typové štítky, čiarové kódy či identifikáciu dosiek plošných spojov.

Riešenia pre identifikáciu produktov >>

 
WID solutions 

Značenie vodičov a káblov

Riešenia pre identifikáciu vodičov a káblov od spoločnosti Brady odolávajú aj tým najnáročnejším priemyselným prostrediam na našej planéte i mimo nej. Totiž aj v kozmickej lodi vypustenej do vo vesmíru ostávajú naše štítky spoľahlivo na svojom mieste a zaručujú jednoznačnú identifikáciu káblov a vodičov.

Štítky od spoločnosti Brady sú kompatibilné s mnohými globálnymi požiadavkami na kvalitu a naše výskumno-vývojové centrum je vždy pripravené prísne testovať naše identifikačné riešenia podľa špecifických požiadaviek odvetvia.

Riešenia označovania vodičov a káblov >>

 
workplace safety 

Bezpečnosť na pracovisku

Tlačou vlastných značiek, štítkov a štítkov priamo u Vás a vždy, ked ich potrebujete, máte v rukách silu vytvoriť štíhlejšie, bezpečnejšie a produktívnejšie pracovisko.

Riešenia bezpečnosť na pracovisku >>

 
Lab solutions 

Laboratórne značenie

Ak je vaším cieľom zníženie počtu chýb v laboratóriu a tým zvýšenie produktivity a efektivity, potrebujete odolné štítky a systém riadenia vzoriek, ktorým môžete dôverovať
Presne s tým vám dokážeme pomôcť. Spoločnosť Brady je váš spoľahlivý partner pre kompletné identifikačné riešenia v laboratóriách a systém sledovania vzoriek. Naše riešenia denne tvrdo pracujú v laboratóriách, kde chránia vzorky pred chybnými a nečitateľnými štítkami a pomáhajú k zlepšovaniu operácií.

Riešenia laboratórne značenie >>

DIY solutions 

Riešenia pre tvorbu a tlač značenia vo vlastnej réžii

S profesionálnymi tlačiarňami a softvérom na identifikáciu zariadení a softvérom od spoločnosti Brady môžete prevziať úplnú kontrolu nad identifikáciou svojho pracoviska, aby ste rýchlo splnili národné a európske bezpečnostné požiadavky, aby boli bezpečnejšie a efektívnejšie v súlade s 5S a štíhlou výrobou.

Riešenia pre tvorbu a tlač značenia vo vlastnej réžii >>

 
 
Error: An unexpected error occurred on a 'ListComponent' componentwith Guid 'a43d4e6b-bfc6-4f94-9f7e-3aeeeef31c2c' on content item 'Solutions identification workplace safety' with Guid 'a43d4e6b-bfc6-4f94-9f7e-3aeeeef31c2c', exception message: Component has a missing or misconfigured datasource. The item source is NOT a ListComponent template. Check the content item's presentation details for a misconfigured ListComponent.